Home » FAQ

F.A.Q.

Jak można dokonać rezerwacji?
Pełna rezerwacja jest możliwa po wpłacie zaliczki oraz podpisaniu umowy. Wstępna rezerwacja jest możliwa tylko na 3 dni. Umowę możemy podpisać elektronicznie lub osobiście a zaliczkę możecie przelać na nasze konto.

Na jakim terenie pracujecie?
Pracujemy na terenie całej Polski, Europy, wszędzie gdzie nas zaprosicie. Jeśli ślub odbywa się 60km od  naszej siedziby doliczamy koszt dojazdu, natomiast jeśli odbywa się 100km prosimy również o zapewnienie noclegu.

Jaki jest czas oczekiwania na gotowy materiał?
Wszystko uzależnione jest od ilości wyjazdów i zleceń, które pochłaniają nam mnóstwo czasu. Cały gotowy materiał będzie gotowy do 5 miesięcy od momentu Waszego ślubu.

Na jakim sprzęcie pracujecie?
Pracujemy na sprzęcie wysokiej klasy firmy Canon. Posiadamy jasne obiektywy stałoogniskowe o filmowej jakości obrazu, sprzęt do stabilizacji obrazu, kilka źródeł rejestracji dźwięku oraz światło, które używamy jeśli zajdzie taka potrzeba.

W jakich godzinach pracujecie?
Pracę zaczynamy zazwyczaj od przygotowań (makijaż, ubieranie lub błogosławieństwo)  a kończymy o godzinie 1:00 w nocy. Pracujemy maksymalnie 12 godzin.

Co wpływa na cenę?
Na cenę wpływa przede wszystkim nasza praca w dniu ślubu oraz w trakcie długich wieczorów przy postprodukcji. Ponadto na cenę wpływa sprzęt jaki używamy, prowadzenie firmy (księgowa, zus, paliwo, oprogramowanie, komputery), szkolenia.

Translate »